Mask of CABAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

treba mi pomoc!!!!!!!

4 posters

Go down

treba mi pomoc!!!!!!! Empty treba mi pomoc!!!!!!!

Post  daidabus Tue 12 Feb 2008, 00:59

ZIKO ili jaking reci mi dali je istina da onaj skate u portlux kosta oko 10kk .Cekam odgovor! confused
daidabus
daidabus

Posts : 64
Join date : 2008-02-11
Age : 30
Location : Srbija,Pancevo

Character sheet
Class: Blader (Blade Dancer)
Experience:
treba mi pomoc!!!!!!! Left_bar_bleue100/100treba mi pomoc!!!!!!! Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

treba mi pomoc!!!!!!! Empty Re: treba mi pomoc!!!!!!!

Post  Vlade Tue 12 Feb 2008, 03:17

E, misliš na Astral Board??
A ja sam te verovatno zbunio, ako se dobro sećam, pre neki dan, kad sam ti valjda rekao da možes da kupiš Astral Board u Item Shop.
Radi se o tome da nisam mislio na trgovce u samoj igrici, a pogotovo ne u Port Lux-u. Ja sam se samo zadesio tu kada si pitao o tome.

Item Shop ti je CABAL Item Shop on-line usluga gde kupuješ ta njihova sranja za pravi novac!!! Kosta preko 20 evra (permanent astral board) Evil or Very Mad
Moguće je da Astral Board dobiješ i kao item drop ali je verovatnoća extremno mala, kako čujem. A i procitao sam na nekim forumima da su ljudi dobijali Astral Board i iz Chaos Lamp, ali ovo je skroz bez dokaza, mada ne kazem da je i nemoguće???scratch
Inače da ta glupa dasketina, kada je kupuješ od drugih igrača, može da košta k'o svetog Petra kajgana.
Ona moja procena od 10kk uopste ne stoji, jer sam se kasnije malo bolje raspitao, i shvatio da prodaju to govno za 30kk, pa i mnooogo više.
Vlade
Vlade

Posts : 21
Join date : 2008-02-07
Age : 44

Character sheet
Class: Force Blader (Chaos Enchanter)
Experience:
treba mi pomoc!!!!!!! Left_bar_bleue100/100treba mi pomoc!!!!!!! Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

treba mi pomoc!!!!!!! Empty JBG

Post  JaKing Tue 12 Feb 2008, 11:13

Brate slusaj ovako
10kk kosta plazma coating kit! To ti je da ulepsas svoj Astral Bike!
Takodje za malo vise od 10kk moze da se nadje onaj astral board, ali limited,
kome istice vreme! Astral board od mesec dana kosta malo vise ustvari jedno 20kk,
ali neki astral board koji su vec koristili pa je ostalo jedno 10 dana to kosta oko
10kk!

JaKing
JaKing

Posts : 78
Join date : 2008-02-07

Character sheet
Class: Warrior (Dark Knight)
Experience:
treba mi pomoc!!!!!!! Left_bar_bleue100/100treba mi pomoc!!!!!!! Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

treba mi pomoc!!!!!!! Empty dobro

Post  daidabus Tue 12 Feb 2008, 20:31

kao prvo nisi rekao meni vec narutoarcheru,a drugo teo sam da znam dali je to istina:D clown lol!
daidabus
daidabus

Posts : 64
Join date : 2008-02-11
Age : 30
Location : Srbija,Pancevo

Character sheet
Class: Blader (Blade Dancer)
Experience:
treba mi pomoc!!!!!!! Left_bar_bleue100/100treba mi pomoc!!!!!!! Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

treba mi pomoc!!!!!!! Empty Re: treba mi pomoc!!!!!!!

Post  Chilldoraxx Tue 12 Feb 2008, 21:09

E ovako, nemojte da se nadate da cete astral board da kupite ispod 70kk, zasto? Jer pa toliko kosta...

Neki ce ga prodavati za 65kk-70kk ali ne ispod 60kk pa cak i time limited cete jako retko nalaziti ispod 40kk.

Sve ovo me dovodi do jos jedne teme: Bilo bi dobro da otvorimo forum za diskusije o cenama u cabalu,... aj videcu sta cu da uradim po tom pitanju!!!
Chilldoraxx
Chilldoraxx

Posts : 35
Join date : 2008-02-05
Age : 44

https://mask.darkbb.com

Back to top Go down

treba mi pomoc!!!!!!! Empty STA BRE

Post  JaKing Tue 12 Feb 2008, 23:58

Kojih crnih 40kk???!!!!???
Najmanje sto sam ja cideo bilo je 58kk, i to je najjeftinije sto je ikad u istoriji jupitera stavljena ta cena!!!!
Sad se moze naci i za 60kk retko, ali za 65kk moze stalno da se nadje!
Tj. ti mozes mozda da kupis i za 55k ako das oglas ono WTB i ti fazoni, pa mozda ti se posreci!!!
JaKing
JaKing

Posts : 78
Join date : 2008-02-07

Character sheet
Class: Warrior (Dark Knight)
Experience:
treba mi pomoc!!!!!!! Left_bar_bleue100/100treba mi pomoc!!!!!!! Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

treba mi pomoc!!!!!!! Empty Re: treba mi pomoc!!!!!!!

Post  Chilldoraxx Wed 13 Feb 2008, 01:10

Zivorade, citaj pazljivo,..... Rekao sam 40kk za "time limited" board a za dasku bez limita nema ispod 60kk

OK?
Chilldoraxx
Chilldoraxx

Posts : 35
Join date : 2008-02-05
Age : 44

https://mask.darkbb.com

Back to top Go down

treba mi pomoc!!!!!!! Empty aloooooooo bre!!!

Post  daidabus Wed 13 Feb 2008, 11:29

sram te bilo zivorade!!!necidas!!! What a Face cyclops ..cccc.dobro sad nemorate da se svadjate zbog ovog topika
daidabus
daidabus

Posts : 64
Join date : 2008-02-11
Age : 30
Location : Srbija,Pancevo

Character sheet
Class: Blader (Blade Dancer)
Experience:
treba mi pomoc!!!!!!! Left_bar_bleue100/100treba mi pomoc!!!!!!! Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

treba mi pomoc!!!!!!! Empty Re: treba mi pomoc!!!!!!!

Post  JaKing Wed 13 Feb 2008, 12:22

JaKing wrote:Kojih crnih 40kk???!!!!???
Najmanje sto sam ja cideo bilo je 58kk, i to je najjeftinije sto je ikad u istoriji jupitera stavljena ta cena!!!!
Sad se moze naci i za 60kk retko, ali za 65kk moze stalno da se nadje!
Tj. ti mozes mozda da kupis i za 55k ako das oglas ono WTB i ti fazoni, pa mozda ti se posreci!!!
JaKing
JaKing

Posts : 78
Join date : 2008-02-07

Character sheet
Class: Warrior (Dark Knight)
Experience:
treba mi pomoc!!!!!!! Left_bar_bleue100/100treba mi pomoc!!!!!!! Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

treba mi pomoc!!!!!!! Empty Re: treba mi pomoc!!!!!!!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum