Mask of CABAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STA KOJ KURAC ?????

+2
docabg
JaKing
6 posters

Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty STA KOJ KURAC ?????

Post  JaKing Wed 26 Mar 2008, 21:28

Izvinte na psovci ali moram ovako da se izrazim!
Oce neko da mi objasni zasto su i Bccb i Todi I Dread napustili guild danas ??? (26.03.2008.)
Nerazumem stvarno!
Boban nas je sve izbriso iz buddy liste i nejavlja se! Takodje nece da pricaju ni dread ni todi !
Koj Kurac ?? I zasto je to tako ???
Ocu odgovor !!
Ako su presli u drugi guild Ok ! Ali sto jedu govna pa se nejavljaju??
Nije mi nista jasno............
Prvo kilerr onda lotar onda bccb i sad ovo dvoje !
Pa ko ce jos da izadje iz guilda? :
1._________________________
2._________________________
3._________________________
4._________________________
5._________________________
6._________________________
7._________________________
8._________________________
9._________________________
JaKing
JaKing

Posts : 78
Join date : 2008-02-07

Character sheet
Class: Warrior (Dark Knight)
Experience:
STA KOJ KURAC ????? Left_bar_bleue100/100STA KOJ KURAC ????? Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty STVARNO

Post  docabg Wed 26 Mar 2008, 22:27

sto je izaso grok,bccb,dread,tod i ko je sledeci Question Chill ne pise ti se dobro za gild raspasce se na kraju i sta posle da se radi Question
docabg
docabg

Posts : 15
Join date : 2008-02-18

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty Re: STA KOJ KURAC ?????

Post  DreadHead Thu 27 Mar 2008, 02:23

Ali sto jedu govna pa se nejavljaju??
Tebi da se javim?? Da slucajno nisi neki dan psovo, jebo sve, i meni i bobanu i beboxu?
DreadHead
DreadHead

Posts : 11
Join date : 2008-03-08
Location : Port Lux (Away)

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty NEZNAM

Post  Chilldoraxx Thu 27 Mar 2008, 03:22

Ali predpostavljam da su otisli zbog takvih kao sto ste vas dvojica potpaljivaca.

Docane, sta se uplices u sve to kada ne znas nista, lupas gluposti kao i ovaj isprerd tebe, jer je on direktno odgovoran za napustanje pola nase gilde a mislim da i ti mozda imas udela u tome. Znaci bolje ti je da cutis osim ako imas da kazes nesto sto ja ne znam. Osim toga, dao si nalog kilerru koji je sa njega poslao meni poruku "Jebi se" i zbog toga je tvoj karakter na veoma tankom ledu, zato bi i pazio sa prognozama na tvom mestu.

ZIKO, ako te tako buni to sto su drugi otisli iz gilde, zasto si onda i ti izasao? Koji kurac sada ti psujes i pravis se nevinasce a ja zadnjih nedelju dana slusam prituzbe o tebi, i za kilerr-a i za lotara si ti kriv koliko se secam, a bccb mi kaze da je on izbacen. Ostali su valjda otisli za njim. Verovatno si bas ti i strance terao iz gilde. Ako mislis da izmedju Vlade, Atine i Deviance ima sumljivijeg krivca od tebe, onda se grdno varas. Iskreno mi je zao sto nisam imao prilike da te licno izbacim iz gilde zbog svega ovoga sto si uradio. Lepo si iskoristio to sto nisam bio tu da napravis pometnju i napakostis drugima. Ako iko od njih bude hteo ikada da se vrati rado cu ih primiti, a ti ako se ne izvinis ljudima za psovke i prevare(bez obzira da li si kriv za ostalo) si popio BAN4LIFE
.

I meni se vise smucilo od uvek nezadovoljnih klinaca, Trazite drugu gildu koja ce vas hteti takve.
Chilldoraxx
Chilldoraxx

Posts : 35
Join date : 2008-02-05
Age : 44

https://mask.darkbb.com

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty PWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

Post  JaKing Thu 27 Mar 2008, 09:56

^^
Pod 1 Ja Sam Samo vredjao kilerra a ne lotara
Pod 2 ja nikoga nisam vredjao osim njega (tj jesam jednom - ali to je samo jednom to je tad dread u lakeside-u)
Pod 3 vec sam se izvinio zbog te psovke
Pod 4 Ja nemam stvarno nikakve veze sa onima koji su otisli! Svi sumljaju na mene a stvarno kunem se nista nisam uradio!
Pod 5 Prestacu da igram cabal i dacu nekom iz guilda svog lika! Upocetku sam igrao sam- tj do 60 lvl i dalje ali sad nemogu brate da igram bez drugih!
Ko sve oce moj acc neka stavi rep. pa cu vas imati u obzir!
PS Ja sam vec reko zasto sam otiso - puklo mi je vise! Ozracio me boban! Onda sam ga stavio na blok listu i zavrsio stim! Tako da mi nije bilo bitno dal ce on da bude u guildu ili nece!
JaKing
JaKing

Posts : 78
Join date : 2008-02-07

Character sheet
Class: Warrior (Dark Knight)
Experience:
STA KOJ KURAC ????? Left_bar_bleue100/100STA KOJ KURAC ????? Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty WTFWTFWTFWTF

Post  JaKing Thu 27 Mar 2008, 12:17

e se to guild raspo ili ste samo mene kikovali ???
JaKing
JaKing

Posts : 78
Join date : 2008-02-07

Character sheet
Class: Warrior (Dark Knight)
Experience:
STA KOJ KURAC ????? Left_bar_bleue100/100STA KOJ KURAC ????? Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty Re: STA KOJ KURAC ?????

Post  Chilldoraxx Thu 27 Mar 2008, 12:45


ZIKO, izbacio sam sve neaktivne igrace, a razmisljam o tome i da zatvorim gildu. I zar ti ne ode sam?

Vecina ljudi do kojih mi je stalo je otislo zbog moje nesposobnosti da ih odbranim od napada i psovki decurlije.

Sada kada sam prespavao ovaj glupi dogadjaj razmisljam da pustim ko oce da igra u gildi, neka igra. Od ovih koji cu otisli ionako se niko nece vrtiti.

I sve ovo zbog par sitnih carki!!!
Chilldoraxx
Chilldoraxx

Posts : 35
Join date : 2008-02-05
Age : 44

https://mask.darkbb.com

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty Re: STA KOJ KURAC ?????

Post  JaKing Thu 27 Mar 2008, 14:52

JBG
Ja nisam sam otiso
Jutros kad sam doso sa treninga ja nisam bio u guildu!
Nije bio tu ni doca
Nego ako vec mislis da zatvoris guild bolje mene stavi za guild mastera, pa cu ja da promenim ime, itd-pa cu kao da napravim novi guild
Renoviranje guilda
Mislim da ce da bude bolje-tj nemoze bolje ali barem priblizno
Sto se mene tice ja mislim da bi ovaj forum trebo da ostane i da se normalno pise na njemu
Neke probleme ili nesto drugo treba da stavljamo ovde- na oficijalnom forumu cabala nemozemo da stavljamo sve ko i ovde
Malo da se zezamo, zajebavamo, salimo, zabavljamo itd
JaKing
JaKing

Posts : 78
Join date : 2008-02-07

Character sheet
Class: Warrior (Dark Knight)
Experience:
STA KOJ KURAC ????? Left_bar_bleue100/100STA KOJ KURAC ????? Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty upravu je JAKING

Post  docabg Thu 27 Mar 2008, 16:30

bolje zika da vodi gild. chill tebi su svi malo neaktivni pa sta trebamo da radimo da budemo aktivni? stvarno ako ti je dojadilo da vodis gild daj ziki.
docabg
docabg

Posts : 15
Join date : 2008-02-18

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty chill

Post  docabg Thu 27 Mar 2008, 16:33

chill mogu da te pitam nesto sta sam ja kome reko "jebi se" sta nalog sta pricas kakav kilerov nalog
docabg
docabg

Posts : 15
Join date : 2008-02-18

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty Re: STA KOJ KURAC ?????

Post  JaKing Thu 27 Mar 2008, 20:49

D o c o t i s i d a o k i l e r u s v o j acc
o n j e u s a o n a t v o j acc i r e k a o M a r k u "j e b i s e"
Svatas ?
JaKing
JaKing

Posts : 78
Join date : 2008-02-07

Character sheet
Class: Warrior (Dark Knight)
Experience:
STA KOJ KURAC ????? Left_bar_bleue100/100STA KOJ KURAC ????? Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty Re: STA KOJ KURAC ?????

Post  docabg Fri 28 Mar 2008, 13:29

sad svatam popricacu ja sa njim
docabg
docabg

Posts : 15
Join date : 2008-02-18

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty Re: STA KOJ KURAC ?????

Post  Chilldoraxx Fri 28 Mar 2008, 13:46

Da, tako je bilo, ali nema veze, vec sam sve to stavio iza sebe

Ziko ako ti treba za svoj novi guild forum, mozes da koristis i ovaj, a mozemo da ti otvorimo sekcije.
Chilldoraxx
Chilldoraxx

Posts : 35
Join date : 2008-02-05
Age : 44

https://mask.darkbb.com

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty Re: STA KOJ KURAC ?????

Post  JaKing Fri 28 Mar 2008, 14:56

Hvala Marko al mislim da mi nece trebati sekcije!
Sto lepo ne bismo nastavili da pisemo sve ko i ranije ??
JaKing
JaKing

Posts : 78
Join date : 2008-02-07

Character sheet
Class: Warrior (Dark Knight)
Experience:
STA KOJ KURAC ????? Left_bar_bleue100/100STA KOJ KURAC ????? Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty Re: STA KOJ KURAC ?????

Post  Chilldoraxx Fri 28 Mar 2008, 14:59

Rekao sam, nema problema. samo bez teskih i ruznih reci i sve ce biti u redu.

Uskoro cu kada budem imao vremena srediti ovaj sajt pa ce biti laksi za koriscenje.
Chilldoraxx
Chilldoraxx

Posts : 35
Join date : 2008-02-05
Age : 44

https://mask.darkbb.com

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty Re: STA KOJ KURAC ?????

Post  JaKing Fri 28 Mar 2008, 21:07

SUPER Smile
I jos nesto
E mozete da vi (Vlade, ti , Mladen) da dodjete na ventrilo ??
Morate da se registrujete na forumu BGU(to je najveci balkanski server(na ventrilu mislim)) Pa da pricamo preko ventrila ?
sajte ide ovako " bguclan.forumotion.com " Pa se registrujte i idite na topic cabal online pa regrutacija pa onda tamo napisite da igrate cabal itd isl !
JaKing
JaKing

Posts : 78
Join date : 2008-02-07

Character sheet
Class: Warrior (Dark Knight)
Experience:
STA KOJ KURAC ????? Left_bar_bleue100/100STA KOJ KURAC ????? Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty hm....

Post  ToDieFor Sat 29 Mar 2008, 02:33

a ko je skinuo moj post?
ToDieFor
ToDieFor

Posts : 5
Join date : 2008-02-12
Age : 39
Location : Slovenia

Character sheet
Class: Warrior (Dark Knight)
Experience:
STA KOJ KURAC ????? Left_bar_bleue100/100STA KOJ KURAC ????? Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty Re: STA KOJ KURAC ?????

Post  Chilldoraxx Sat 29 Mar 2008, 04:15

Niko, zapravo niko i ne moze osim mene mladje, bccb-a i Vlade.

Ja nisam, a verujem da i oni nisu, ako se secas kako je post izgledao ponovi ga ili mi posalji post na PM pa cu ga ja staviti i napraviti da niko drugi ne moze da ga obrise.

Reci mi gde si postovao i o cemu je bio i kada je obrisan?
Chilldoraxx
Chilldoraxx

Posts : 35
Join date : 2008-02-05
Age : 44

https://mask.darkbb.com

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty Re: STA KOJ KURAC ?????

Post  daidabus Sun 30 Mar 2008, 00:44

...lol vi ste mene kikovali ko poslenjeg pedera....sada svi drugovi misle da sam ja njih kikovao iz guilda!!!!!! bas lepo
koji ste qurac pravili guild kada smo svi kikovani ili napustili guild
daidabus
daidabus

Posts : 64
Join date : 2008-02-11
Age : 30
Location : Srbija,Pancevo

Character sheet
Class: Blader (Blade Dancer)
Experience:
STA KOJ KURAC ????? Left_bar_bleue100/100STA KOJ KURAC ????? Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty Re: STA KOJ KURAC ?????

Post  JaKing Sun 30 Mar 2008, 12:12

A SI OPASAN O_O :)
JaKing
JaKing

Posts : 78
Join date : 2008-02-07

Character sheet
Class: Warrior (Dark Knight)
Experience:
STA KOJ KURAC ????? Left_bar_bleue100/100STA KOJ KURAC ????? Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty Re: STA KOJ KURAC ?????

Post  Chilldoraxx Sun 30 Mar 2008, 12:36

daidabus,

Kao prvo, zbog takvih kao sto si ti, sam i hteo da raspustim gildu. Danima ste vredjali sve i svakoga pa su sa razlogom skoro svi aktivni clanovi napustili gildu.

Bili su dovoljno drugari da vas ne ocinkare, i niko nije hteo da mi kaze gde je i sta je zapravo problem.

Namera mi i jeste bila da gilde vise nema, ali sam se predomislio jer ima jos uvek dosta ljudi koji oce da igraju zajedno, pa sam posle te odluke ipak resio da izbacim sve koji su zaglavili na manje od 40 nivoa, a razmisljam se da povisim limit za ulazak u istu.

Sto se aktivnih clanova tice, niko vas nije sprecavao da mi se javite i da se vratite u gildu kada god ste hteli, ali ovakvi komentari su vise neoprostivi.

Ne znam i ne zelim da znam ko ti je editovao post samo mogu da prokomentarisem da shvatam sta si hteo da napises i zbog toga svaka mu cast. Sto bi englezi rekli "It serves you right"

Dakle deco, resavajte sami svoje psiholoske probleme, i skinite mi se. Ne zelim vise da cujem ama bas nijednu psovku niti u igrici niti van nje, ko to ne moze da ispostuje sa njim nemam vise sta da razgovaram. Ja ocu samo da igram ovo sa ljudima koji oce samo da igraju. Sve ostalo, politiku, ljubavne probleme, svadje, nerviranja, vredjanja, psovke,... ostavite za vase roditelje koji su vas vaspitali tako i koji stvarno zasluzuju da slusaju vase gluposti.
Chilldoraxx
Chilldoraxx

Posts : 35
Join date : 2008-02-05
Age : 44

https://mask.darkbb.com

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty Re: STA KOJ KURAC ?????

Post  daidabus Sun 30 Mar 2008, 19:39

Chilldoraxx wrote:
daidabus,

Kao prvo, zbog takvih kao sto si ti, sam i hteo da raspustim gildu. Danima ste vredjali sve i svakoga pa su sa razlogom skoro svi aktivni clanovi napustili gildu.

Bili su dovoljno drugari da vas ne ocinkare, i niko nije hteo da mi kaze gde je i sta je zapravo problem.

Namera mi i jeste bila da gilde vise nema, ali sam se predomislio jer ima jos uvek dosta ljudi koji oce da igraju zajedno, pa sam posle te odluke ipak resio da izbacim sve koji su zaglavili na manje od 40 nivoa, a razmisljam se da povisim limit za ulazak u istu.

Sto se aktivnih clanova tice, niko vas nije sprecavao da mi se javite i da se vratite u gildu kada god ste hteli, ali ovakvi komentari su vise neoprostivi.

Ne znam i ne zelim da znam ko ti je editovao post samo mogu da prokomentarisem da shvatam sta si hteo da napises i zbog toga svaka mu cast. Sto bi englezi rekli "It serves you right"

Dakle deco, resavajte sami svoje psiholoske probleme, i skinite mi se. Ne zelim vise da cujem ama bas nijednu psovku niti u igrici niti van nje, ko to ne moze da ispostuje sa njim nemam vise sta da razgovaram. Ja ocu samo da igram ovo sa ljudima koji oce samo da igraju. Sve ostalo, politiku, ljubavne probleme, svadje, nerviranja, vredjanja, psovke,... ostavite za vase roditelje koji su vas vaspitali tako i koji stvarno zasluzuju da slusaju vase gluposti.
kao prvo trebao si da krenes da kikoujes one koji su poceli PRVI da se svadjaju.... kao drugo ja sam bio uvek neutralan..nisam bio rasista .. i sta sam zgresio...sto sam oterao sve PLM....
daidabus
daidabus

Posts : 64
Join date : 2008-02-11
Age : 30
Location : Srbija,Pancevo

Character sheet
Class: Blader (Blade Dancer)
Experience:
STA KOJ KURAC ????? Left_bar_bleue100/100STA KOJ KURAC ????? Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty Re: STA KOJ KURAC ?????

Post  Chilldoraxx Sun 30 Mar 2008, 23:39

Jedino sto si zgresio je sto si pre tri posta napisao sve one gadosti, ja cu sada da obrisem taj post i pravicu se kao da ga nikada nisam video, a ti dalje odluci sta ces da radis. Zaista cenim sto si sada iskoristio skracenicu umesto psovke.

Kada sam kikovao ljude, ti mi nisi bio ni na kraj pameti da te izbacujem, jednostavno sam izbacivao sve redom jer sam hteo da zatvorim gildu. Mislio sam da se sve raspalo, ali sam video da postoji jos ljudi koji su aktivni u gildi i koji oce da igraju. Zbog njih sam se predomislio i poizbacivao samo one za koje sam mislio da su neaktivni ispod 40. nivoa.

Znam da si bio neutralan i da nikada nisi pravio probleme, i sve ovo nema veze sa tobom, ali posle jedne izuzetno teske nedelje za mene, ne zelim da cujem ni jednu prepirku a kamoli onoliko teskih reci i psovki koje si izrekao. Nisam imao nista protiv tebe, niti je ista od onoga sto si napisao tacno.

Zao mi je sto si kikovan ali te ne mogu unkikovati, moras se prijaviti ponovo, tj ako si jos zainteresovan da igras sa nama. Gilda je jos ziva, samo bez dosta ljudi koji nece vise da budu u Masku.
To isto vazi i za sve ostale, ako sam nekoga kikovao krivo, najlakse je sto moze da se uradi je da se joinuju ponovo. Sa tim nema problema jer ja jos nikome nisam zabranio ulazak u gildu niti ce se to desiti ikada u skorijoj buducnosti.

Sve ovo sto se desilo nalaze mi da moram pre ili kasnije da napisem bar neki pravilnik ponasanja, da se ovakve stvari ne bi ponavljale. A sto se tebe tice, javi mi se na pm ili na wisper u igri da mi objasnis u cemu je problem.
Chilldoraxx
Chilldoraxx

Posts : 35
Join date : 2008-02-05
Age : 44

https://mask.darkbb.com

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty Marko Premium

Post  JaKing Fri 04 Apr 2008, 23:14

E Marko ajde smisli gde i kad da se nadjemo da ti dam pare za premium !
Nikad te nema online kad sam ja tu ! Sad
JaKing
JaKing

Posts : 78
Join date : 2008-02-07

Character sheet
Class: Warrior (Dark Knight)
Experience:
STA KOJ KURAC ????? Left_bar_bleue100/100STA KOJ KURAC ????? Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

STA KOJ KURAC ????? Empty Re: STA KOJ KURAC ?????

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum