Mask of CABAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nesto mi nije ok sa chatom vamo na forumu!

2 posters

Go down

Nesto mi nije ok sa chatom vamo na forumu! Empty Nesto mi nije ok sa chatom vamo na forumu!

Post  FilofaxxxX^^ Wed 27 Feb 2008, 17:22

Ovako da ne duljim: ja se loginam,vidim par njih online,i upišem poruku i uprem send. onda mi se odjednom tekst u chatu poveća i ne mogu nikako da pišem! Čim uprem send opet se vrati na početak chata sa povećanim slovima! Nešto mi neće! HELP Suspect

FilofaxxxX^^

Posts : 49
Join date : 2008-02-10
Age : 30

Character sheet
Class: Warrior (Dark Knight)
Experience:
Nesto mi nije ok sa chatom vamo na forumu! Left_bar_bleue100/100Nesto mi nije ok sa chatom vamo na forumu! Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

Nesto mi nije ok sa chatom vamo na forumu! Empty DN

Post  JaKing Wed 27 Feb 2008, 17:27

Pojma nemam
Nemogu ti pomoci
Mozda treba da kliknes "Log In" : )
JaKing
JaKing

Posts : 78
Join date : 2008-02-07

Character sheet
Class: Warrior (Dark Knight)
Experience:
Nesto mi nije ok sa chatom vamo na forumu! Left_bar_bleue100/100Nesto mi nije ok sa chatom vamo na forumu! Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

Nesto mi nije ok sa chatom vamo na forumu! Empty Re: Nesto mi nije ok sa chatom vamo na forumu!

Post  FilofaxxxX^^ Wed 27 Feb 2008, 17:32

Eh da bar je tako lol vec sam se login-logout 5-6 puta! I opet nista bounce

FilofaxxxX^^

Posts : 49
Join date : 2008-02-10
Age : 30

Character sheet
Class: Warrior (Dark Knight)
Experience:
Nesto mi nije ok sa chatom vamo na forumu! Left_bar_bleue100/100Nesto mi nije ok sa chatom vamo na forumu! Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

Nesto mi nije ok sa chatom vamo na forumu! Empty Re: Nesto mi nije ok sa chatom vamo na forumu!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum