Mask of CABAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Force Archer je najbolji

+4
Serbian Elite
Nostrina
JaKing
Spiritus
8 posters

Go down

Force Archer je najbolji Empty Force Archer je najbolji

Post  Spiritus Sun 17 Feb 2008, 12:39

Archeri su najbolji posle Wizzarda juzeri magija... Surprised
Ja sa 6 udarca razbijem Archerixa Rolling Eyes
Meni je bolje da buffujem druge...
Spiritus
Spiritus

Posts : 4
Join date : 2008-02-14
Age : 31
Location : Pancevo

Character sheet
Class: Force Archer (Phantom Ranger)
Experience:
Force Archer je najbolji Left_bar_bleue100/100Force Archer je najbolji Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

Force Archer je najbolji Empty ROFLMFAO

Post  JaKing Thu 21 Feb 2008, 01:15

Ja Ubijem Ghost Blader+ iz keca tako da..........................
Sta da ti kazem range heroji brze skiluju tako da im je lakse,
a warrior i blader imaju brdo hp i mnogo velik dmg tako da........................
Znas rase su izbalansirane skilovi - meni se najvise svidajju skilovi kod bladera, posle toga od warriora
[/i>
al' sad kad sam kreno sa WA pa da i nastavim onda! Kad sam dogur'o dovde sigurno necu da prekinem! (tj. mozda i hocu posto sam sazn'o
da posle lvl 99 nema vise questova, al mozda ce sad da ubace neki u Cabal Episode 2)]

GLHF
JaKing
JaKing

Posts : 78
Join date : 2008-02-07

Character sheet
Class: Warrior (Dark Knight)
Experience:
Force Archer je najbolji Left_bar_bleue100/100Force Archer je najbolji Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

Force Archer je najbolji Empty Re: Force Archer je najbolji

Post  Nostrina Tue 26 Feb 2008, 15:47

a sve vam je to slično...
archer je možda jak po tome što možeš iz daleka tući,al sa warrior i blader možeš baciti čudovišta na zemlju,što sa archerima ide jako teško...Možda su jedino aure bolje,al sve je to ostalo vrlo slično Smile

Nostrina

Posts : 2
Join date : 2008-02-18
Age : 30

Character sheet
Class: Force Archer (Phantom Ranger)
Experience:
Force Archer je najbolji Left_bar_bleue100/100Force Archer je najbolji Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

Force Archer je najbolji Empty Re: Force Archer je najbolji

Post  Serbian Elite Wed 12 Mar 2008, 12:25

ima q posle 99

Serbian Elite

Posts : 1
Join date : 2008-03-12

Back to top Go down

Force Archer je najbolji Empty Re: Force Archer je najbolji

Post  DreadHead Wed 12 Mar 2008, 14:11

imas poslije 99 lvlin questove, i dobijes na 105 hiden helper quest Smile 10x ubit bossa u volcanic citadel
DreadHead
DreadHead

Posts : 11
Join date : 2008-03-08
Location : Port Lux (Away)

Back to top Go down

Force Archer je najbolji Empty Re: Force Archer je najbolji

Post  daidabus Fri 14 Mar 2008, 13:56

Very Happy pazi archeri jebu kevu i to dobro..pogotovo kada dobiju battle auru 2
daidabus
daidabus

Posts : 64
Join date : 2008-02-11
Age : 30
Location : Srbija,Pancevo

Character sheet
Class: Blader (Blade Dancer)
Experience:
Force Archer je najbolji Left_bar_bleue100/100Force Archer je najbolji Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

Force Archer je najbolji Empty Re: Force Archer je najbolji

Post  odisej Thu 10 Apr 2008, 18:01

Kada si vec pomenuo battle mode (a ne auru) 2, samo da kazem da po meni bladeri imaju najjaci bm2 u igrici..
Idealan je za ubijanje bossova u recimo volcanic citadel i slicnim dungeonim-a.
Dok recimo archerov bm2 je dobar za ciscenje velikog broja monstera (mada mislim da je na velikim nivoima daleko korisniji bm1 + aura + combo ).
Mada moram priznati .. imati pistolje u ovoj igri je stvarno cool
Very Happy .
odisej
odisej

Posts : 31
Join date : 2008-02-10
Location : Serbia, Belgrade

Character sheet
Class: Blader (Blade Dancer)
Experience:
Force Archer je najbolji Left_bar_bleue100/100Force Archer je najbolji Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

Force Archer je najbolji Empty Re: Force Archer je najbolji

Post  FilofaxxxX^^ Thu 17 Apr 2008, 16:40

ovako deviance,brat mi igra sa bladerom i moram rec da sam i ja uvjeren da im je BM2 najjaci.
a posebno za pvp.Iz iskustva znam da warriorov BM2 i nje nesto iako ima velik DMG...ali opet ja uzivam u warrioru....Very Happy volim cistokrvne warriore,sta cu ja! xD

FilofaxxxX^^

Posts : 49
Join date : 2008-02-10
Age : 30

Character sheet
Class: Warrior (Dark Knight)
Experience:
Force Archer je najbolji Left_bar_bleue100/100Force Archer je najbolji Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

Force Archer je najbolji Empty Re: Force Archer je najbolji

Post  odisej Tue 22 Apr 2008, 17:52

Da ne bude sve crno po warriora njegov bm2 ima jednu sasvim cool primenu. Kada ides u high lvl dungeone ili na neke mape gde su monsteri izrazito jaki, koristi bm2 jer ima aoe damage tj. udara i malo sa strane..
To je idealno za brzo ciscenje velikog broja protivnika.. e sada efikasan je skoro protiv boss-ova ali ni priblizno kao bladerov bm2.
Mislim da su ovako namerno napravili igru, da bi bas jake dungeone morali resavati u grupama (bl + wa + wi + fa... ili bilo koja slicna kombinacija).
odisej
odisej

Posts : 31
Join date : 2008-02-10
Location : Serbia, Belgrade

Character sheet
Class: Blader (Blade Dancer)
Experience:
Force Archer je najbolji Left_bar_bleue100/100Force Archer je najbolji Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

Force Archer je najbolji Empty Re: Force Archer je najbolji

Post  FilofaxxxX^^ Thu 24 Apr 2008, 19:19

Da vjerojatno si upravu...ali jos me nesto zanima Mladene (sorry sto te gnjavim)
Negdje sam vamo na forumu procitao da warriori tek valjaju od lvl 80...ne kontam,jer je meni warrior i sada dovoljno dobar...na sta se tu misli?

FilofaxxxX^^

Posts : 49
Join date : 2008-02-10
Age : 30

Character sheet
Class: Warrior (Dark Knight)
Experience:
Force Archer je najbolji Left_bar_bleue100/100Force Archer je najbolji Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

Force Archer je najbolji Empty Re: Force Archer je najbolji

Post  odisej Fri 25 Apr 2008, 03:36

FilofaxxxX^^ wrote:Da vjerojatno si upravu...ali jos me nesto zanima Mladene (sorry sto te gnjavim)
Negdje sam vamo na forumu procitao da warriori tek valjaju od lvl 80...ne kontam,jer je meni warrior i sada dovoljno dobar...na sta se tu misli?

Pazi, to sam ja napisao i to je cisto moje misljenje (iz iskustva) i ne moras da se vodis po njemu, ali praksa pokazuje da je to tacno.

E vidi ovako.. warior ima jako spore skilove koji doduse nanose dobar damage, ali bez ijednog skila koji stunuje (do episode 2 je bilo tako) koji je extra vazan za pve, a kada bi hteo da ides pvp protiv nekoga slicnog nivoa, a nisi gm ili compl, mozes da dobijes samo noobove koji ne znaju posteno da odrade kombo...
Svako ko je bar malo vise vremena proveo u pvp-u ce da dobije warriora bez problema.
E sad zasto 80-ti nivo?
Pa zato sto je to obicno granica kada vecina wariora dobija gm ili pak compl skill i onda mogu da imaju stvarno dobre skilove koji nadoknadjuju sve ono sto im je do tada bila mana.
Za pve je posebna prica, iako imas dosta hp-a i imas jak armor, jednostavno nisi dovoljno dobar da bi brzo eliminisao 10-tak monstera pre nego sto te ubiju, jer bez bar gm skila nemas dovoljno velik damage. Problem su pre svega spori skilovi koji omogucavaju monsterima da te udaraju i da te teraju da nonstop koristis healing poition.
Ja naprimer iskoristim jedan kombo na cijem kraju su monsteri mrtvi a nisu stigli da me udare nijednom ili samo jednom ako ih posluzi sreca...a to je ogromna razlika.
Ako mi i dalje neverujes, nadji nekoga ko je slican nivo tebi i pokusaj pvp protiv njega, i javi mi tvoja iskustva.
odisej
odisej

Posts : 31
Join date : 2008-02-10
Location : Serbia, Belgrade

Character sheet
Class: Blader (Blade Dancer)
Experience:
Force Archer je najbolji Left_bar_bleue100/100Force Archer je najbolji Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

Force Archer je najbolji Empty Re: Force Archer je najbolji

Post  FilofaxxxX^^ Sat 26 Apr 2008, 13:26

Ovako mladene,hvala na ovako opsirnom objasnjenju kao prvo.
I nemam ti sta ne vjerovat,u praksi sam to i dozivio. Vjerojatno znas luku(LukaM,force blader)
Cesto se pvp-amo onako iz zezancije,I on gotovo uvijek pobijedi.
I to sto kazes za brzinu skillova,isto si potuno u pravu. Casting time mog terra breaka je 6.5 sec(ima odlican dmg,u to nema sumnje) ali opet,luka je kao FB u stanju napraviti 2-3 napada dok ja taj jedan.
E sad se ja trebam poprilicno potrudit za G.mastera,jer sam lvl 73,a tek sam postao a.master. Ne zelim se ja sad bukvalno drzat toga da moram bas do lvl 80 bit g.master ali ne zelim kao Nostrina,koji je tek na lvl 93 postao g.master. I jos da kazem u vezi tih hp potova i pve-a
Takodjer si u pravu. Vrlo cesto moram koristit pun kurac hp potova jer mi dosta oduzimaju,a dok ja napravim moci da ih ubijem treba mi dosta vremena...nadam se da ce se situacija na kasnijim lvl-ima popravit Very Happy

FilofaxxxX^^

Posts : 49
Join date : 2008-02-10
Age : 30

Character sheet
Class: Warrior (Dark Knight)
Experience:
Force Archer je najbolji Left_bar_bleue100/100Force Archer je najbolji Empty_bar_bleue  (100/100)

Back to top Go down

Force Archer je najbolji Empty Re: Force Archer je najbolji

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum